Online News 2021-06-22 20:09:14

बेनिन शहर – इडो राज्य सरकारले सम्बन्धित नियामक अधिकारीहरूबाट उचित स्वीकृति बिना निर्माण गरिएको शपिंग मल्ल, होटेल र अन्य व्यावसायिक भवनहरू हटाउने कार्यलाई तीव्र बनाएको छ।

राज्य सरकारका सचिव ओसारोडियन ओगी, एस्के। ले एक विज्ञप्तिमा भनेका छन कि यो अभ्यास एदोको सामान्यताको हितका लागि राज्यमा मौजूदा कानून र दिशानिर्देशहरूको अनुरूप बनेको वातावरणको व्यवस्था सुनिश्चित गर्न र सरसफाईमा राख्नु हो। मान्छे।

विज्ञप्तिमा यस्तो लेखिएको छ: “एदो राज्य सरकारले आम जनता र विशेष गरी सम्पत्ति विकासकर्तालाई सूचित गर्दछ कि सरकारले सम्बन्धित नियामक अधिकारीहरूबाट उचित स्वीकृति बिना निर्माण गरिएको शपिंग मल्ल, होटेल र अन्य व्यावसायिक भवनहरू हटाउन तीव्र गरिरहेको छ।

“व्यायामको उद्देश्य एर्डोको जनताको सामान्यताको हितका लागि राज्यमा मौजूदा कानून र दिशानिर्देशहरूको अनुरूप बनेको वातावरणको व्यवस्था सुनिश्चित गर्न र यसमा स्वच्छता प्रदान गर्नु हो।

“संक्षेपमा भन्नुपर्दा, योजना बनाएका सबै भवन र संरचनाहरू राज्यको विभिन्न भागमा अनुमोदन बिना विकास वा सम्पन्न भइरहेका छन् र त्यसलाई बन्द गरिनुपर्दछ र (वा) हटाउनुपर्नेछ। राज्यको अनुमोदन नभएको स्थानमा त्यस्ता संरचनाहरूमा पनि लागू हुन्छ। ”

„राज्य सरकारले जीवन र सम्पत्तिको संरक्षण सुनिश्चित गर्ने र राज्यको राम्रो जनताको हितका लागि निर्मित वातावरणको व्यवस्थित विकासको प्रवर्द्धन गर्ने प्रतिबद्धता दोहोर्‍याएको छ,” ओगीले भने।