Online News 2021-06-22 14:23:37

रेकिट (पहिले रेकिट बेन्कीइजर), बेलायती आधारित अग्रणी बहुराष्ट्रिय र डेटोल, हार्पिक, मोर्टिन, डुरेक्स आदि जस्ता विश्व-प्रसिद्ध ब्रान्डका निर्माताहरूले अकबर अली शाहलाई नयाँ महाप्रबन्धकको रूपमा नियुक्त गर्ने घोषणा गरेका छन्। उप-सहारा अफ्रीका क्लस्टर (एसएसए) साथै नयाँ प्रमुख कार्यकारी अधिकृतको लागि रेकिट नाइजेरिया।

श्री अकबरको नियुक्तिले टिकाऊ विकासलाई कायाकल्प गर्ने दिशामा निरन्तर रूपान्तरणको चलिरहेको यात्राको भागको रूपमा कम्पनीको ग्लोबल रिब्रेन्डिंगलाई पछ्यायो। उप-सहारा अफ्रीका समूहको महाप्रबन्धकको हैसियतमा उसले पश्चिमी र पूर्वी अफ्रिकी देशहरू नाइजेरिया, घाना, आइभरी कोस्ट, केन्या, युगान्डा र तान्जानियामा लागोसको आधारमा रेकिटको व्यवसायको रेखदेख गर्ने छ।

एफएमसीजी क्षेत्रमा १ years बर्षको कार्य अनुभव र १k बर्ष भन्दा बढी रेकिटसँग काम गर्दै, श्री अकबरले ज्ञान र उद्योग विशेषज्ञताको भण्डार ल्याए जसको महाप्रबन्धक, एसएसएको रूपमा उनको नयाँ भूमिका हुनेछ।

२०० 2005 मा रेकिटमा सम्मिलित भएदेखि, श्री अकबरले कन्ट्री म्यानेजर, पाकिस्तान सहित विभिन्न नेतृत्व भूमिका खेलेका छन; कन्ट्री म्यानेजर, KSA; बिक्री निर्देशक, मध्य पूर्व क्षेत्र मा व्यापार मार्केटिंग को क्षेत्रीय प्रमुख; उत्तर विकास अफ्रिकामा इरजिंग मार्केट र ईरानमा वाणिज्य निर्देशक केहि थोरै उल्लेख गर्न व्यापार विकास प्रबन्धक।

नयाँ महाप्रबन्धकको रूपमा श्री अकबरको नियुक्तिले अफ्रिकी क्षेत्र भित्र रेकिटको निरन्तर सफलतामा अभिन्न भूमिका खेल्नेछ र कम्पनीलाई यसको उद्देश्य अनुसार जीउन र स्वच्छता जागरूकता, यसको उत्पादनहरुमा पहुँच र उपलब्धीमा परिवर्तन ल्याउन उनीहरूको लक्ष्यका लागि अगुवाई गर्नेछ। सफा र स्वस्थ संसारको।

आफ्नो नियुक्तिबारे टिप्पणी गर्दै अकबर अली शाहले भने, “रेकिट एक अग्रणी बहुराष्ट्रिय कम्पनी हो जसले विश्वको सबैभन्दा विश्वसनीय स्वच्छता र स्वास्थ्य ब्रान्ड उत्पादन गर्दछ। यहाँ रेकिटमा हामी स्वच्छता अन्तरिक्षमा हामीले खेल्ने भूमिकालाई बुझ्छौं र हामी सबैलाई साझा विश्वको उत्तम सम्भव देखभाल गर्न सबैलाई मद्दत गर्न प्रतिबद्ध छौं। हामी अथक उर्जा र नवीनताका साथ काम गर्दछौं उत्तम सम्भावित उत्पादनहरू लाई सुरक्षित राख्न, निको पार्ने र हाम्रा उत्पादनहरूमा भरोसा राख्ने लाखौं व्यक्तिहरूको हेरचाह गर्न। „

“हामी बसोबास गर्ने विश्वको विकास, विकास र दिगोपनमा योगदान पुर्‍याउने कम्पनी रेकिटमा महत्वपूर्ण भूमिका खेल्न जारी राख्न म विनम्र छु, विशेष गरी उप-सहारा अफ्रिका जहाँ म विश्वास गर्दछु कि म आफ्नो योगदान दिन सक्षम हुनेछु। कोटा कम्पनीको समग्र लक्ष्य हासिल गर्न। „

कम्पनीका अनुसार श्री अकबरको नियुक्तिले कम्पनीको ग्राहक पोर्टफोलियो पनि बढाउने छ जसको उद्देश्यले नेतृत्व गरिएको ब्रान्डको विकास गरी उपभोक्ता केन्द्रित र डिजिटल नवीनता चलाउँदैछ। यसका अतिरिक्त, नयाँ महाप्रबन्धक पनि उप-सहारा अफ्रीका क्षेत्रको रेकिटको बजार हिस्सा बढाउन सीधा ड्राइभिंग व्यापार सम्बन्ध व्यवस्थापन र रणनीति विकासको जिम्मेवारीको साथ काटिन्छ।

समर्थन PREMIUM TIMES 'अखंडता र विश्वसनीयता को पत्रकारिता

राम्रो पत्रकारितामा धेरै पैसा खर्च हुन्छ। तर राम्रो पत्रकारिताले मात्र राम्रो समाज, उत्तरदायी लोकतन्त्र र पारदर्शी सरकारको सम्भावना सुनिश्चित गर्न सक्छ।

मुलुकमा उत्तम अन्वेषण पत्रकारितामा नि: शुल्क पहुँचको लागि हामी तपाईंलाई यो महान प्रयासलाई हल्का समर्थन गर्ने कुरामा विचार गर्न आग्रह गर्दछौं।

प्रीमियम टाइम्समा योगदान दिएर, तपाइँ प्रासंगिकताको पत्रकारिता कायम गर्न मद्दत गर्दै हुनुहुन्छ र यो नि: शुल्क छ र सबैको लागि उपलब्ध रहेको सुनिश्चित गर्दै।

दान गर्नुहोस्


पाठ विज्ञापन: यहाँ विज्ञापन गर्न । विलीलाई कल गर्नुहोस् +2347088095401 …


पीटी म्याग अभियान ई