Online News 2021-06-22 09:26:44

बेनिन सिटी – इडो राज्यका गभर्नर श्री गोडविन ओबासेकीले सोमबार अक्सफोर्ड-एस्ट्र्राजेनेका कोभिड १ vacc भ्याक्सिनको दोस्रो जाब प्राप्त गरे र जनताका योग्य सदस्यहरुलाई आफूहरुलाई बूस्टर डोजका लागि उपलब्ध गराउन आग्रह गरे जसको बिरूद्ध पूर्ण सुरक्षा प्रदान गरिएको छ। भाइरस।

बेनिन शहरमा खोप प्राप्त गर्दै ओबासेकीले भने कि सरकार सबै योग्य व्यक्तिहरूलाई भाइरस बिरूद्ध खोप लगाउन सुनिश्चित गर्न प्रतिबद्ध छ।

उनको अनुसार, “मैले पहिलो जाब लिएँ र मलाई कुनै प्रतिक्रिया भएन। म विश्वास गर्दछु कि यो दोस्रो जाबले ममा प्रतिक्रिया गर्दैन। त्यसोभए, म तिनीहरूलाई सल्लाह दिन्छु जसले आफ्नो दोस्रो जाबमा नराखी आफ्नो खोप पूरा गर्न अघि आउन भने।

“खोप नलिएको व्यक्तिलाई दोस्रो चरणको खोप अभ्यास चाँडै नै थाल्नेछ। म यो अवसरको प्रयोग गर्दै कोइभिड १ vacc खोप नलिएका प्रत्येक एडो व्यक्तिलाई तयार हुनको लागि कल गर्नका लागि प्रयोग गर्दै छु, ताकि जब अर्को केही हप्तामा प्रक्रिया फेरि खोल्छ, तिनीहरू बाहिर आउँछन् र खोप लगाउँदछन्। „

गभर्नरले अझै भने: “COVID-१ still अझै हामीसँग धेरै छ; हामीसंग अर्को छाल हुन सक्छ; केहि देशहरू हाल उनीहरूको तेस्रो छालको अनुभव गरिरहेका छन्।

“हामी प्रार्थना गर्दछौं कि हामी अरू देशहरू जत्तिकै प्रभावित भएनौं, तर आज आफैंलाई जोगाउने एउटै मात्र तरिका तपाईले खोप लगाएको सुनिश्चित गर्नु हो। जब खोप लगाईन्छ, तपाईं COVID-19 बाट संक्रमित भए पनि, तपाईंको प्रतिक्रिया गम्भीर हुनेछैन; तपाईं सामना गर्न सक्षम हुनुहुनेछ र अस्पतालमा भर्ना हुनुहुनेछैन। ”